Tanárok

 

Név

Tanított tárgy

Elérhetőség

B
Bekény Zsombor szociális munkás bekeny@ybleszi.hu
Botos Antal szakoktató botosantal@ybleszi.hu
Böszörményi Imre építőipari szakmai tárgyak boszormenyi.imre@ybleszi.hu
C
Czank István szakoktató czankistvan@ybleszi.hu
Csengel Tamás építőipari szakmai tárgyak csengel.tamas@ybleszi.hu
Dr. Csontné Rakó Zsuzsanna építőipari szakmai tárgyak cszsuzsa@ybleszi.hu
D
Deákné Sütő Györgyi magyar deakne@ybleszi.hu
F
Faragó Anna gyógypedagógus farago.anna@ybleszi.hu
Fórizsné Urbán Krisztina magyar forizsne@ybleszi.hu
H
Hegedüs Ferenc könyvtáros epiktetosz@ybleszi.hu
Horváth Csilla angol  
Hujber László építőipari szakmai tárgyak hujber.laszlo@ybleszi.hu
I
Illés Lajos építőipari szakmai tárgyak illes.lajos@ybleszi.hu
K
Kapitány János Sándor kémia kapitanyj@ybleszi.hu
Kéri Zoltán szakoktató keriz@ybleszi.hu
Kristály Péter építőipari szakmai tárgyak kristaly@ybleszi.hu
Kujbusné Virág Silvia munkavédelem, fejlesztőpedagógus kujbuss@ybleszi.hu
L
Ladányi Sándor testnevelés ladanyi@ybleszi.hu
Lencsés Ernő építőipari szakmai tárgyak lerno@ybleszi.hu
Lukács Tivadar földrajz tivadar@ybleszi.hu
M
Dr. Mészáros László építőipari szakmai tárgyak laszlo.meszaros@ybleszi.hu
N
Nagy-Pöltl Edina német edina@ybleszi.hu
O
Oláh Angéla matematika oangla@ybleszi.hu
Orosz Erika Erzsébet építőipari szakmai tárgyak orosz.erika@ybleszi.hu
Orosz Miklós informatika oroszmik@ybleszi.hu
P
Pados Antal építőipari szakmai tárgyak padosa@ybleszi.hu
Padosné Sombor Edith építőipari szakmai tárgyak sombor@ybleszi.hu
Pallér Gyula Géza szakoktató pallergy@ybleszi.hu
Plank Antal szakoktató plank@ybleszi.hu
R
Rajki Zsuzsanna Mária építőipari szakmai tárgyak rajki.zs@ybleszi.hu
Rókáné Farnadi Ágnes matematika agi@ybleszi.hu
S
Sasvári Tamás történelem sasvari.tamas@ybleszi.hu
Spisák Judit gyógypedagógus spisak.judit@ybleszi.hu
Sz
Szabó Ágnes építőipari szakmai tárgyak  
Szabóné Burján Krisztina Ágnes angol krisztina.burjan@ybleszi.hu
Szederi József szakoktató szederi@ybleszi.hu
Szilágyi László testnevelés szilagyil@ybleszi.hu
Szívós Szabolcs szakoktató szabolcs@ybleszi.hu
T
Tóth József építőipari szakmai tárgyak tothjozsef@ybleszi.hu
Tóth-Szántó Dóra Laura fizika, természetismeret szanto.dora@ybleszi.hu
Tóth Zoltán Vince építőipari szakmai tárgyak toth.zoltan@ybleszi.hu

                     Ugrás a lap tetejére.

Várjuk az észrevételeiket, ötleteiket honlapunkkal kapcsolatban!   kujbuss@ybleszi.hu