Budapesti Komplex Szakképzési Centrum

OM kód: 203032/017 | 1149 Budapest, Várna utca 21/B.

Ybl Miklós Építőipari Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokYbleszi levelezésKRÉTA

Karrier

Összes karrierlehetőség

Takarító állás

A Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Ybl Miklós Építőipari Technikum és Szakképző Iskola azonnali kezdéssel munkatársat keres TAKARÍTÓ pozícióba.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola neve: BKSZC Ybl Miklós Építőipari Technikum és Szakképző Iskola
Iskola címe: 1149 Budapest, Várna utca 21/B.
Honlap: https://www.yblszakkepzo.hu/
E-mail cím: igazgato@ybleszi.hu

A meghirdetett állás

A Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Ybl Miklós Építőipari Technikum és Szakképző Iskola azonnali kezdéssel munkatársat keres
TAKARÍTÓ
pozícióba.

Feladatok:

  • tantermek napi takarítása;
  • a tantermekhez tartozó szeméttároló edények rendszeres ürítése;
  • folyosók tisztán tartása;
  • vizes blokkok: WC-k, mosdók, piszoárok takarítása, fertőtlenítése;
  • lépcsőház takarítása;
  • iskolai szünetekben a takarított terület nagytakarítása;
  • betegség esetén takarító kolléga helyettesítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • magyar állampolgárság;
  • minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • cselekvőképesség;
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • terhelhetőség;
  • megbízhatóság;
  • önálló munkavégzés;
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvánnyal igazolva).

Munkaviszony jellege:
Teljes munkaidő

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló vagy megegyező munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye:
1149 Budapest, Várna utca 21/B.

Kérjük, hogy a magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzát és a végzettségét igazoló dokumentumok másolatát szíveskedjen megküldeni az igazgato@ybleszi.hu email címre „jelentkezés takarító állásra” tárggyal és a fizetési igény megjelölésével.

Jelentkezési határidő:
2022. február 28.

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

Telefon: +36 (1) 363 7459

E-mail: info@ybleszi.hu

OM azonosító: 203032/017

2024Ybl Miklós Építőipari Technikum és Szakképző Iskola